Venture Capital

Jednym z głównych pól aktywności biznesowej grupy Futurition jest działalność inwestycyjna typu Venture Capital. Firmy wchodzące w skład holdingu, tworzą potencjał produkcyjny który wykorzystujemy by rozwijać nowe biznesy w ramach naszego portfolio.

 

Posiadamy również możliwości finansowania nowych projektów ze źródeł własnych i zewnętrznych oraz wsparcia start-upów w zakresie prawnym, organizacyjnym i zarządczym.

 

Nasze pola zainteresowań obejmują projekty z następujacych obszarów:

  • technologie informatyczne
  • technologie mechatroniczne
  • technologie kosmiczne
  • biotechnologia, inzynieria biomedyczna
  • ochrona środowiska
  • inteligentne materiały
  • energetyka, paliwa

 

Inwestujemy równiez w w usługi i rozwój zaplecza technicznego dla sektora edukacji uniwersyteckiej oraz specjalistyczne usługi dla sektora finansowego.

 

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, wynalazcą, naukowcem, studentem przekonanym o tym że posiadasz innowacyjny, orginalny, dobrze przygotowany pomysł na interesujacy produkt, zachęcamy Cię do kontaktu z nami.

 

Jeśli jesteś inwestorem poszukującym możliwości dywersyfikacji ryzyka i uzupełnienia swojego portfela o perspektywiczne aktywa, które rokują szansę zwrotu powyżej benchmarku rynku kapitałowego, jesteśmy dla Ciebie właściwym partnerem.

 

Skontaktuj się z nami: venturecapital@futurition.com

Venture capitalJednym z głównych pól aktywności biznesowej grupy Futurition jest działalność inwestycyjna typu Venture Capital. Firmy wchodzące w skład holdingu, tworzą potencjał produkcyjny który wykorzystujemy by rozwijać nowe biznesy w ramach naszego portfolio.

Nasze pola zainteresowań obejmują nowe technologie inforrmatyczne, mechatroniczne, kosmiczne oraz biotechnologie. Inwestujemy równiez w w usługi i rozwój zaplecza technicznego dla sektora edukacji uniwersyteckiej oraz specjalistyczne usługi dla sektora finansowego.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, przekonanym o tym że posiadasz innowacyjny, orginalny, dobrze przygotowany pomysł na własny biznes, zachęcamy Cię do kontaktu z nami.

read more...

Działalność charytatywna

Futurition aktywnie uczestniczy w działalności dobroczynnej.

Możliwość wspierania inicjatyw charytatywncyh i społecznych jest dla nas żródłem ogromnej satysfakcji.

read more...