CRM / ERP

Dział analiz i aplikacji Futurition zapewnia naszym klientom pełną obsługę w zakresie wdrożeń oprogramowania typu CRM/ERP zarówno na licencjach uznanych producentów jak również rozwiązań autorskich oraz modyfikowanych open source.

 

Zespół analityków i programistów z kilkuletnim doświadczeniem, pracujących w oparciu o najnowsze środowiska deweloperskie i rozwiązania w zakresie organizacji procesów, jest gwarancją najwyższej jakości, solidności o bezpieczeństwa usług.

 

Nasza firma zapewnia również wsparcie techniczne gwarantowane przez dział IT którego motorem są nasi pracownicy oraz partner technologiczny - renomowana spółka z branży nowych technologii.

Venture capitalJednym z głównych pól aktywności biznesowej grupy Futurition jest działalność inwestycyjna typu Venture Capital. Firmy wchodzące w skład holdingu, tworzą potencjał produkcyjny który wykorzystujemy by rozwijać nowe biznesy w ramach naszego portfolio.

Nasze pola zainteresowań obejmują nowe technologie inforrmatyczne, mechatroniczne, kosmiczne oraz biotechnologie. Inwestujemy równiez w w usługi i rozwój zaplecza technicznego dla sektora edukacji uniwersyteckiej oraz specjalistyczne usługi dla sektora finansowego.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, przekonanym o tym że posiadasz innowacyjny, orginalny, dobrze przygotowany pomysł na własny biznes, zachęcamy Cię do kontaktu z nami.

read more...

Działalność charytatywna

Futurition aktywnie uczestniczy w działalności dobroczynnej.

Możliwość wspierania inicjatyw charytatywncyh i społecznych jest dla nas żródłem ogromnej satysfakcji.

read more...