Wspieramy innowacje

Futurition jest marką wprowadzoną na rynek przez konsorcjum polskich firm zainteresowanych rozwojem i komercjaliacją innowacyjnych, opartych na naukowych osiągnięciach i precyzyjnie skierowanych w rynkowe nisze, produktów i usług w dziedzinie finansów, gospodarki i najnowszych techchnologii.

 

Jesteśmy otwarci na pomysły i propozycje firm i osób - poszukujących wsparcia prawnego, organizacyjnego, promocyjnego, kapitałowego - które rozwijają nowe projekty zawierające rozwiązania dotychczas nieznane bądź mogące zaspokoić niezidentyfikowane dotąc potrzeby rynku.

 

Potencjał marketingowy Futurition jest zorientowany na promocję usług i produktów innowacyjnych, przekraczających bariery mentalne, tworzących perspektywę szybkiego rozwoju.

 

Nasze możliwości organizacyjne i finansowe mogą rozwiązać wiele problemów trapiących młode firmy i osoby pracujące nad innowacjami. Futurition pośredniczy w kontaktach z inwestorami finansowymi i mecenasami w Polsce i za granicą zainteresowanymi wspieraniem polskich innowacji technologicznych i gospodarczych.

Venture capitalJednym z głównych pól aktywności biznesowej grupy Futurition jest działalność inwestycyjna typu Venture Capital. Firmy wchodzące w skład holdingu, tworzą potencjał produkcyjny który wykorzystujemy by rozwijać nowe biznesy w ramach naszego portfolio.

Nasze pola zainteresowań obejmują nowe technologie inforrmatyczne, mechatroniczne, kosmiczne oraz biotechnologie. Inwestujemy równiez w w usługi i rozwój zaplecza technicznego dla sektora edukacji uniwersyteckiej oraz specjalistyczne usługi dla sektora finansowego.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, przekonanym o tym że posiadasz innowacyjny, orginalny, dobrze przygotowany pomysł na własny biznes, zachęcamy Cię do kontaktu z nami.

read more...

Działalność charytatywna

Futurition aktywnie uczestniczy w działalności dobroczynnej.

Możliwość wspierania inicjatyw charytatywncyh i społecznych jest dla nas żródłem ogromnej satysfakcji.

read more...