Zarządzanie sytuacją kryzysową

Każde, nawet najlepiej zarządzane przedsiębiorstwo, już się zmierzyło bądź będzie musiało sprostać sytuacji kryzysowej. Poczynając od kryzysów wewnętrzych, przez komunikacyjne po czysto wizerunkowe, związane coraz częściej z działalnością firm  na portalach społecznościowych. Każdą z tych tych sytuacji można przewidzieć, lub przynajmniej umiejętnie zaistniałą sytuacją zarządzać. Jak? Tutaj z pomocą przyjdą Państwu nasi specjaliści.

 

Specjalnie dla Państwa:

  • określimy potencjalne sytuacje kryzysowe, które mogą zaszkodzić Państwa wizerunkowi. Wcześniejsze przygotowanie firmy na możliwe kryzysy ma na celu ich uniknięcie lub przynajmniej widoczne złagodzenie skutków.
  • przygotujemy scenariusze radzenia sobie i wychodzenia z sytuacji kryzysowej,
  • przeszkolimy Państwa pracowników z wzorców zachowań pożądanych w sytuacji kryzysowej,
  • przeprowadzimy Państwa firmę przez każdą sytuację kryzysową, chroniąc Wasz wizerunek.

 

Pracownicy Futurition, to specjaliści, którym możecie Państwo zaufać w najtrudniejszych momentach Waszej firmy. Do każdego problemu podchodzą indywidualnie, dzięki czemu macie pewność, że jesteście w najlepszych rękach. 

 

Venture capitalJednym z głównych pól aktywności biznesowej grupy Futurition jest działalność inwestycyjna typu Venture Capital. Firmy wchodzące w skład holdingu, tworzą potencjał produkcyjny który wykorzystujemy by rozwijać nowe biznesy w ramach naszego portfolio.

Nasze pola zainteresowań obejmują nowe technologie inforrmatyczne, mechatroniczne, kosmiczne oraz biotechnologie. Inwestujemy równiez w w usługi i rozwój zaplecza technicznego dla sektora edukacji uniwersyteckiej oraz specjalistyczne usługi dla sektora finansowego.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, przekonanym o tym że posiadasz innowacyjny, orginalny, dobrze przygotowany pomysł na własny biznes, zachęcamy Cię do kontaktu z nami.

read more...

Działalność charytatywna

Futurition aktywnie uczestniczy w działalności dobroczynnej.

Możliwość wspierania inicjatyw charytatywncyh i społecznych jest dla nas żródłem ogromnej satysfakcji.

read more...