PR produktowy

 

Co leży u podstaw decyzji zakupowych klienta? Jaki wpływ ma na nie komunikacja marki? Czy wizerunek naszej marki jest odpowiednio komunikowany? Jeżeli zadają sobie Państwo takie lub podobne pytania, oznacza to iż nadszedł czas na wprowadzenie działań z zakresu PR produktowego w Państwa firmie.

 

W zależności od cyklu życia Waszego produktu, nasz zespół:

·         przeprowadzi analizę aktualnej sytuacji Waszej marki, produktu lub grupy produktów,

·         przygotuje dedykowaną strategię komunikacji,

·         określi grupy docelowe i dopasuje do nich odpowiednie narzędzia komunikacji,

·         określi USP (unikalny punkt sprzedaży)

·         zapewni bieżące monitorowanie i raportowanie postępów.

 

Zainteresowania naszego zespołu wychodzą daleko poza klasycznie działania PR, dlatego możemy Państwu zaoferować kompleksowe kampanie informacyjno-promocyjne. W takiej sytuacji public relations wzmocnimy działaniami reklamowymi – od ATL, przez BTL, aż po niestandardowe działania ambientowe.

Venture capitalJednym z głównych pól aktywności biznesowej grupy Futurition jest działalność inwestycyjna typu Venture Capital. Firmy wchodzące w skład holdingu, tworzą potencjał produkcyjny który wykorzystujemy by rozwijać nowe biznesy w ramach naszego portfolio.

Nasze pola zainteresowań obejmują nowe technologie inforrmatyczne, mechatroniczne, kosmiczne oraz biotechnologie. Inwestujemy równiez w w usługi i rozwój zaplecza technicznego dla sektora edukacji uniwersyteckiej oraz specjalistyczne usługi dla sektora finansowego.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, przekonanym o tym że posiadasz innowacyjny, orginalny, dobrze przygotowany pomysł na własny biznes, zachęcamy Cię do kontaktu z nami.

read more...

Działalność charytatywna

Futurition aktywnie uczestniczy w działalności dobroczynnej.

Możliwość wspierania inicjatyw charytatywncyh i społecznych jest dla nas żródłem ogromnej satysfakcji.

read more...