Aplikacje dedykowane

Dział analiz i aplikacji Futurition realizuje projekty aplikacji biznesowych tworzonych dla zaspokojenia specyficznych potrzeb swoich klientów.

 

Nasi pracownicy szczegółowo analizują śrowisko pracy klienta, uwarunkowania infrastruktury IT oraz mapują (opisują) procesy przepływu informacji zachodzące w organizacji a następnie proponują ich optymalizację.
W następnym etapie powstaje wycena i szczegółowe założenia projektu.

 

Dopiero wtedy, po akceptacji naszych propozycji przez klienta programiści i analitycy rozpoczynają proces tworzenia aplikacji, który po przejściu testów i naniesieniu ew. zmian i poprawek jest wdrażany do użytkowania.

 

Futurition oferuje także wsparcie w zakresie pozyskania funduszy unijjnych na projekty innowacyjne, korzystajac z bliskiej współpracy z podmiotem wyspecjalizowanym w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie

Venture capitalJednym z głównych pól aktywności biznesowej grupy Futurition jest działalność inwestycyjna typu Venture Capital. Firmy wchodzące w skład holdingu, tworzą potencjał produkcyjny który wykorzystujemy by rozwijać nowe biznesy w ramach naszego portfolio.

Nasze pola zainteresowań obejmują nowe technologie inforrmatyczne, mechatroniczne, kosmiczne oraz biotechnologie. Inwestujemy równiez w w usługi i rozwój zaplecza technicznego dla sektora edukacji uniwersyteckiej oraz specjalistyczne usługi dla sektora finansowego.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, przekonanym o tym że posiadasz innowacyjny, orginalny, dobrze przygotowany pomysł na własny biznes, zachęcamy Cię do kontaktu z nami.

read more...

Działalność charytatywna

Futurition aktywnie uczestniczy w działalności dobroczynnej.

Możliwość wspierania inicjatyw charytatywncyh i społecznych jest dla nas żródłem ogromnej satysfakcji.

read more...