Investor relations

Niezależnie od rynku GPW na którym działa lub na który wchodzi Państwa firma, komunikacja z inwestorami indywidualnymi i instytucjonalnymi jest sprawą wielkiej wagi.

Specjalnie dla Państwa:

  • przygotujemy strategię komunikacji z otoczeniem inwestorskim,
  • określimy krótko - i długookresowe cele komunikacji,
  • zapewnimy odpowiedni dobór narzędzi komunikacji (od media relations, przez konferencje prasowe po prowadzenie strony internetowej),
  • będziemy prowadzić bieżący monitoring i raportowanie postępów.

 

Nasi specjaliści zadbają o budowanie i wzmacnianie pozytywnego wizerunku Państwa firmy w otoczeniu inwestorskim. To z kolei przyczyni się do wzrostu zaufania wśród uczestników rynku kapitałowego i jednocześnie zainteresowania mediów.

 

Venture capitalJednym z głównych pól aktywności biznesowej grupy Futurition jest działalność inwestycyjna typu Venture Capital. Firmy wchodzące w skład holdingu, tworzą potencjał produkcyjny który wykorzystujemy by rozwijać nowe biznesy w ramach naszego portfolio.

Nasze pola zainteresowań obejmują nowe technologie inforrmatyczne, mechatroniczne, kosmiczne oraz biotechnologie. Inwestujemy równiez w w usługi i rozwój zaplecza technicznego dla sektora edukacji uniwersyteckiej oraz specjalistyczne usługi dla sektora finansowego.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, przekonanym o tym że posiadasz innowacyjny, orginalny, dobrze przygotowany pomysł na własny biznes, zachęcamy Cię do kontaktu z nami.

read more...

Działalność charytatywna

Futurition aktywnie uczestniczy w działalności dobroczynnej.

Możliwość wspierania inicjatyw charytatywncyh i społecznych jest dla nas żródłem ogromnej satysfakcji.

read more...