Działalność charytatywna

Newsy:

W roku 2013 Łukasz Łuniewski, przekazał Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy prywatną pamiątkę z EURO2012 - piłkę z kompletem podpisów reprezentacji Polski oraz trenera reprezentacji. Fant został zlicytowany na aukcji WOŚP w serwisie Allegro.

Poniżej wspomniany fant podczas transmisji telewizyjnej WOŚP, widoczny wraz z koszulką t-shirt z podpisem słynnego polskiego napastnika oraz podziękowanie z WOŚP


Łukasz Łuniewski przekazał na aukcję telewizyjną unikalną piłkę z EURO 2012 z kompletem podpisów reprezentacji Polski i trenera.


Podziękowania z WOŚP za przekazanie cennego fantu na aukcję telewizyjną - Łukasz Łuniewski

Venture capitalJednym z głównych pól aktywności biznesowej grupy Futurition jest działalność inwestycyjna typu Venture Capital. Firmy wchodzące w skład holdingu, tworzą potencjał produkcyjny który wykorzystujemy by rozwijać nowe biznesy w ramach naszego portfolio.

Nasze pola zainteresowań obejmują nowe technologie inforrmatyczne, mechatroniczne, kosmiczne oraz biotechnologie. Inwestujemy równiez w w usługi i rozwój zaplecza technicznego dla sektora edukacji uniwersyteckiej oraz specjalistyczne usługi dla sektora finansowego.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, przekonanym o tym że posiadasz innowacyjny, orginalny, dobrze przygotowany pomysł na własny biznes, zachęcamy Cię do kontaktu z nami.

read more...

Działalność charytatywna

Futurition aktywnie uczestniczy w działalności dobroczynnej.

Możliwość wspierania inicjatyw charytatywncyh i społecznych jest dla nas żródłem ogromnej satysfakcji.

read more...