Media relations

Komunikacja z mediami to jedno z najważniejszych działań prowadzonych w ramach PR. Prawidłowo prowadzona, dwustronna komunikacha z mediami powinna być prowadzona wg wcześniej przygotowanych założeń, zgodnie z kompleksową strategią komunikacji firmy/marki/produktu. 

Specjalnie dla Państwa:

·         przygotujemy layout i background informacji prasowej,

·         określimy klucz mediowy i dopasujemy odbiorców,

·         przygotujemy na podstawie materiałów od was lub zredagujemy od podstaw informację prasową,

·         przeprowadzimy wysyłkę do określonych wcześniej mediów i telefoniczny follow-up,

·         zapewnimy monitoring mediów i raportowanie z przeprowadzonych działań.

Poza przygotowaniem i wysyłką informacji prasowych, zapewniamy również stały kontakt z redaktorami mediów branżowych i ogólnotematycznych. Dzięki bieżącej współpracy z mediami wiemy, jakie są ich potrzeby informacyjne, jakie informacje są dla nich atrakcyjne i kto będzie zainteresowany newsem właśnie z Państwa branży.

Venture capitalJednym z głównych pól aktywności biznesowej grupy Futurition jest działalność inwestycyjna typu Venture Capital. Firmy wchodzące w skład holdingu, tworzą potencjał produkcyjny który wykorzystujemy by rozwijać nowe biznesy w ramach naszego portfolio.

Nasze pola zainteresowań obejmują nowe technologie inforrmatyczne, mechatroniczne, kosmiczne oraz biotechnologie. Inwestujemy równiez w w usługi i rozwój zaplecza technicznego dla sektora edukacji uniwersyteckiej oraz specjalistyczne usługi dla sektora finansowego.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, przekonanym o tym że posiadasz innowacyjny, orginalny, dobrze przygotowany pomysł na własny biznes, zachęcamy Cię do kontaktu z nami.

read more...

Działalność charytatywna

Futurition aktywnie uczestniczy w działalności dobroczynnej.

Możliwość wspierania inicjatyw charytatywncyh i społecznych jest dla nas żródłem ogromnej satysfakcji.

read more...