Komunikacja wewnętrzna

 

Sprawnie prowadzona komunikacja wertykalna i horyzontalna to clue funkcjonowania każdej firmy. Buduje lojalność pracowników wobec swojej firmy i kulturę organizacji, ułatwia zarządzanie sytuacją kryzysową, wzmacnia tożsamość firmy i pozytywnie wpływa na budowanie jej wizerunku.

 

Specjalnie dla Państwa:

·         określimy aktualną sytuację firmy i zaproponujemy strategię działania,

·         określimy krótko- i długookresowe cele komunikacji,

·         zaproponujemy dopasowane do Państwa specyfiki narzędzia komunikacji,

·         zintegrujemy zespół,

·         przeprowadzimy badania opinii wśród pracowników,

·         zapewnimy monitorowanie i raportowanie zmian.

 

Firma, w której pracownicy są zespołem a nie zbiorem jednostek, osiąga lepsze efekty komunikacji ze środowiskiem zewnętrznym. Dzięki nam, sytuacja w Państwa firmie, będzie pozytywnie wpływać na kontakty z Waszymi partnerami zewnętrznymi.

 

Venture capitalJednym z głównych pól aktywności biznesowej grupy Futurition jest działalność inwestycyjna typu Venture Capital. Firmy wchodzące w skład holdingu, tworzą potencjał produkcyjny który wykorzystujemy by rozwijać nowe biznesy w ramach naszego portfolio.

Nasze pola zainteresowań obejmują nowe technologie inforrmatyczne, mechatroniczne, kosmiczne oraz biotechnologie. Inwestujemy równiez w w usługi i rozwój zaplecza technicznego dla sektora edukacji uniwersyteckiej oraz specjalistyczne usługi dla sektora finansowego.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, przekonanym o tym że posiadasz innowacyjny, orginalny, dobrze przygotowany pomysł na własny biznes, zachęcamy Cię do kontaktu z nami.

read more...

Działalność charytatywna

Futurition aktywnie uczestniczy w działalności dobroczynnej.

Możliwość wspierania inicjatyw charytatywncyh i społecznych jest dla nas żródłem ogromnej satysfakcji.

read more...