Strategie PR

Indywidualnie dopasowana, spójna strategia komunikacji powinna być podstawą działalności każdego przedsiębiorstwa. Dzięki niej firma wie do kogo, w jaki sposób i za pomocą jakich narzędzi prowadzić komunikację. Jasno określone cele pokazują kierunek, w jakim przedsiębiorstwo chce zmierzać. Kluczowe jest również wyznaczenie target grupy - odbiorców naszej komunikacji

 

Wszystko jest komunikacją. A strategia to wszystko porządkuje, zadaje ramy, określa metody realizacja i pomaga wprawić tą komunikacyjną machinę w ruch.

 

Specjalnie dla Państwa:

  • przeprowadzimy audyt aktualnej sytuacji firmy,
  • przygotujemy analizę konkurencji,
  • opracujemy krótko- i długoterminowe cele komunikacji,
  • dokonamy wyboru grupy docelowej,
  • dopasujemy narzędzia komunikacji,
  • określimy metody kontroli działań.

 

Tak przygotowaną strategię możecie Państwo przekazać wewnętrznemu działowi PR lub pozwolić nam na realizację. Nasz zespół specjalistów z dziedziny public relations zadba dla Was o każdy szczegół i pozwoli cieszyć się efektami spójnie prowadzonej komunikacji.

 

 

 

 

Venture capitalJednym z głównych pól aktywności biznesowej grupy Futurition jest działalność inwestycyjna typu Venture Capital. Firmy wchodzące w skład holdingu, tworzą potencjał produkcyjny który wykorzystujemy by rozwijać nowe biznesy w ramach naszego portfolio.

Nasze pola zainteresowań obejmują nowe technologie inforrmatyczne, mechatroniczne, kosmiczne oraz biotechnologie. Inwestujemy równiez w w usługi i rozwój zaplecza technicznego dla sektora edukacji uniwersyteckiej oraz specjalistyczne usługi dla sektora finansowego.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, przekonanym o tym że posiadasz innowacyjny, orginalny, dobrze przygotowany pomysł na własny biznes, zachęcamy Cię do kontaktu z nami.

read more...

Działalność charytatywna

Futurition aktywnie uczestniczy w działalności dobroczynnej.

Możliwość wspierania inicjatyw charytatywncyh i społecznych jest dla nas żródłem ogromnej satysfakcji.

read more...