Green approach

Green approach to koncepcja działania przedsiębiorstwa która zakłada permanentną optymalizację procesów, zużycia materiałów i energii, wykorzystywanych środków, w celu zminimalizowania negatywnego wpływu działalności gospodarczej na środowisko naturalne.

 

Futurition w trakcie realizacji własnych przedsięwzięć technologicznych, promocyjnych i gospodarczych oraz w trakcie realizacji zleceń dla naszych klientów, przedstawia na etapie ofertowania krótką analizę, wpływu na środowisko, szacunkowej emisji gazów cieplarnianych oraz możliwości ograniczenia tych wartości bez utraty jakości usług.

 

Zachęcamy także naszych klientów i partnerów do stosowania podobnych metod i udzielamy w tym zakresie wsparcia.

Venture capitalJednym z głównych pól aktywności biznesowej grupy Futurition jest działalność inwestycyjna typu Venture Capital. Firmy wchodzące w skład holdingu, tworzą potencjał produkcyjny który wykorzystujemy by rozwijać nowe biznesy w ramach naszego portfolio.

Nasze pola zainteresowań obejmują nowe technologie inforrmatyczne, mechatroniczne, kosmiczne oraz biotechnologie. Inwestujemy równiez w w usługi i rozwój zaplecza technicznego dla sektora edukacji uniwersyteckiej oraz specjalistyczne usługi dla sektora finansowego.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, przekonanym o tym że posiadasz innowacyjny, orginalny, dobrze przygotowany pomysł na własny biznes, zachęcamy Cię do kontaktu z nami.

read more...

Działalność charytatywna

Futurition aktywnie uczestniczy w działalności dobroczynnej.

Możliwość wspierania inicjatyw charytatywncyh i społecznych jest dla nas żródłem ogromnej satysfakcji.

read more...