Kancelaria DKK

Kancelaria DKK to niezależna, renomowana polska kancelaria prawnicza. Obszar szczególnej specjalizacji Kancelarii obejmuje energetykę, prawo cywilne, prawo gospodarcze oraz prawo spółek.
 
Kancelaria jest solidnym partnerem który profesjonalnie podchodzi do problemów i ambicji swoich klientów, potrafi słuchać i nie boi się podejmować trudnych zadań w celu optymalizacji procesów, w które zostaje zaangażowany.

Kancelaria została utworzona nie tylko w celu świadczenia kompleksowej pomocy prawnej, ale w szczególności w celu udzielania eksperckich porad w zakresie minimalizacji ryzyka prawnego, jakie wiąże się z prowadzeniem i optymalizacją działalności gospodarczej.

Ponadto Kancelaria zajmuje się tworzeniem, wdrażaniem i nadzorowaniem wewnętrznych aktów prawnych usprawniających pracę przedsiębiorstw. Prawnicy Kancelarii posiadają doświadczenie w obsłudze prawnej mikro, małych i dużych przedsiębiorców z terenu całego kraju.

Kancelaria obsługuje procesy związane z rozwojem grupy Futurition. Współpracujemy z ekspertami DKK przy realizacji projektów gospodarczych związanych z rozwojem technologii i inwestycjami.

Venture capitalJednym z głównych pól aktywności biznesowej grupy Futurition jest działalność inwestycyjna typu Venture Capital. Firmy wchodzące w skład holdingu, tworzą potencjał produkcyjny który wykorzystujemy by rozwijać nowe biznesy w ramach naszego portfolio.

Nasze pola zainteresowań obejmują nowe technologie inforrmatyczne, mechatroniczne, kosmiczne oraz biotechnologie. Inwestujemy równiez w w usługi i rozwój zaplecza technicznego dla sektora edukacji uniwersyteckiej oraz specjalistyczne usługi dla sektora finansowego.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, przekonanym o tym że posiadasz innowacyjny, orginalny, dobrze przygotowany pomysł na własny biznes, zachęcamy Cię do kontaktu z nami.

read more...

Działalność charytatywna

Futurition aktywnie uczestniczy w działalności dobroczynnej.

Możliwość wspierania inicjatyw charytatywncyh i społecznych jest dla nas żródłem ogromnej satysfakcji.

read more...