Zostań partnerem

Futurition zaprasza do współpracy dynamiczne, młode firmy, zespoły, konstruktorów i naukowców zwiazanych z którąś z dziedzin z nazego obszaru zainteresowań - tzn.  nowe technologie, infrastruktura IT, oprogramowanie dla biznesu, zarządzanie procesami operacyjnymi, biotechnologia, mechatronika, technologie kosmiczne, rozwiązania dla nowoczesnej edukacji.

 

Jesteśmy zainteresowani firmami i projektami inwestycyjnymi z terenu całej Polski.

Jeśli jesteś właścicielem firmy która odpowiada naszym oczekiwaniom, bądź uważasz że posiadasz unikalne pomysły, kompetencje, wykształcenie oraz doświadczenie i jesteś zainteresowany podjęciem wymagającej współpracy związanej z pracą nad innowacyjnymi produktami, napisz do nas.

Venture capitalJednym z głównych pól aktywności biznesowej grupy Futurition jest działalność inwestycyjna typu Venture Capital. Firmy wchodzące w skład holdingu, tworzą potencjał produkcyjny który wykorzystujemy by rozwijać nowe biznesy w ramach naszego portfolio.

Nasze pola zainteresowań obejmują nowe technologie inforrmatyczne, mechatroniczne, kosmiczne oraz biotechnologie. Inwestujemy równiez w w usługi i rozwój zaplecza technicznego dla sektora edukacji uniwersyteckiej oraz specjalistyczne usługi dla sektora finansowego.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, przekonanym o tym że posiadasz innowacyjny, orginalny, dobrze przygotowany pomysł na własny biznes, zachęcamy Cię do kontaktu z nami.

read more...

Działalność charytatywna

Futurition aktywnie uczestniczy w działalności dobroczynnej.

Możliwość wspierania inicjatyw charytatywncyh i społecznych jest dla nas żródłem ogromnej satysfakcji.

read more...