Zmiany w spółce

Firmy w okresie intensywnego wzrostu i transformacji są w szczególny sposób wrażliwe na problemy  z dostosowaniem procesów zarządzania firmą oraz systemów przetwarzania informacji do zmieniających się warunków wewnętrznych i zewnętrznych.

Futurition wychodzi na przeciw twoim problemom oferując gamę produktów i usług które pozwolą Ci płynne przejść okres zmian i ustablizować procesy operacyjne w firmie tak, by stały się podstawą stabilnego wzrostu.

Venture capitalJednym z głównych pól aktywności biznesowej grupy Futurition jest działalność inwestycyjna typu Venture Capital. Firmy wchodzące w skład holdingu, tworzą potencjał produkcyjny który wykorzystujemy by rozwijać nowe biznesy w ramach naszego portfolio.

Nasze pola zainteresowań obejmują nowe technologie inforrmatyczne, mechatroniczne, kosmiczne oraz biotechnologie. Inwestujemy równiez w w usługi i rozwój zaplecza technicznego dla sektora edukacji uniwersyteckiej oraz specjalistyczne usługi dla sektora finansowego.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, przekonanym o tym że posiadasz innowacyjny, orginalny, dobrze przygotowany pomysł na własny biznes, zachęcamy Cię do kontaktu z nami.

read more...

Działalność charytatywna

Futurition aktywnie uczestniczy w działalności dobroczynnej.

Możliwość wspierania inicjatyw charytatywncyh i społecznych jest dla nas żródłem ogromnej satysfakcji.

read more...